Świąteczne Przygotowania

easter-154403_1280Wzorem ubiegłych lat przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych propozycję na przedświąteczny czas. Zapraszamy w czwartek i piątek wszystkie chętne dzieci na świetlicę, aby mogły spędzić dni wolne od szkoły miło i ciekawie pod naszą opieką. Czekamy na dzieci ze szkół podstawowych w godzinach 8:30 – 16:30. W serdecznej atmosferze będziemy przygotowywali się do świąt. Zrobimy wielkanocne dekoracje, obejrzymy zabawne filmy, zagramy w interesujące gry i będziemy poszukiwać „Wielkanocnych Jaj”. Przewidzieliśmy też spotkanie z eksperymentami oraz różne zabawy. W między czasie zrobimy sobie krótki odpoczynek dla zregenerowania sił. Nie zapomnimy też o drobnych przekąskach, piciu i ciepłym posiłku.

Czekamy na wszystkich chętnych 29 (czwartek) i 30 (piątek) marca w godzinach 8:30-16:30 w Centrum Edukacji przy ulicy Migdałowej 10.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację za pomocą formularza lub bezpośredni kontakt z recepcją.

Koszt jednodniowego pobytu w świetlicy – 65zł (w tym ciepły posiłek). W przypadku nie osiągnięcia zakładanej minimalnej liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć świetlicowych.trawka

Facebook
Instagram