Wakacyjna Akademia Rozmaitości


W tym roku w okresie wakacji serdecznie zapraszamy do Centrum Edukacji dzieci ze szkół podstawowych na całodzienne zajęcia ogólnorozwojowe Akademii Rozmaitości. W programie między innymi eksperymenty, kreatywne zabawy, sesje gier planszowych i przygodowych, twórcze rękodzieło, ciekawe filmy, zwiedzanie interesujących miejsc w Warszawie. Oczywiście pamiętamy o aktywnosciach na świeżym powietrzu, relaksie i ciepłym posiłku w ciagu dnia oraz drobnych przekąskach i piciu – przecież „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Obiecujemy pyszną zabawę oraz miłe i ciekawe spędzanie czasu pod nasza opieką.

Czekamy na wszystkich chętnych od 26 czerwca do 14 lipca i od 28 sierpnia do 01 września. Spotykamy się w dni robocze (poniedziałek – piątek) w godzinach 8:30-16:30 w Centrum Edukacji przy ulicy Migdałowej 10.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację za pomocą formularza lub bezpośredni kontakt z recepcją (telefon 501663963, email ce@erudikon.pl).

Koszt modułu tygodniowego (5 spotkań) – 450zł (90zł za dzień) płatne jednorazowo. W tym jeden ciepły posiłek na dzień. Przewidywana liczebnośc grupy 8-14 dzieci. W przypadku nie osiągnięcia zakładanej minimalnej liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć.