Zapraszamy wszystkich fanów nowych technologii w wieku 8-13 lat na bezpłatne zajęcia programowania podczas Dni Otwartych!

Już niedługo startuje nowy semestr zajęć, podczas których uczestnicy będą mogli nauczyć się podstaw programowania i zacząć swoją przygodę z kodem!

Terminy
piątek 20/09 o 16:30 i 18:00

Zapisy
Kids Code Fun

kids-code-fun-300x300


sratch
Coder Level 1


Rozpocznij przygodę z programowaniem!

Coder Level 1 to zajęcia programowania dla dzieci i pierwszy krok w świat nowych technologii. Kurs wykorzystuje środowisko Scratch, dzieci poznają interaktywne historie i tworzą proste gry. Z doświadczoną kadrą uczą się podstawowych pojęć, takich jak iteracje czy wyzwolenia zdarzeń. Aktywności przy komputerze przeplatane są ćwiczeniami pozwalającymi lepiej zrozumieć programowanie komputerowe.

 

javascript

Javascript Intro


Piszę własny kod!

JavaScript Intro  to zajęcia dla uczniów, którzy po pracy w środowisku Scratch są gotowi rozpocząć naukę przez własnoręczne pisanie kodu. Podczas zajęć dzieci będą korzystać z platformy Code Combat i pokonywać kolejne poziomy gry pisząc kod. Każdej lekcji będzie towarzyszyć wprowadzenie podczas którego mentorzy objaśniają zagadnienia związane ze składnią JavaScript i podsumowanie sprawdzające wiedzę nabytą w czasie zajęć. Mentorzy moderują, wspierają i motywują pracę uczniów z CodeCombat. W drugiej części kursu uczestnicy poznają podstawy HTML i CSS niezbędne do dalszej nauki JavaScript. Kurs przygotowuje do samodzielnego tworzenia w przyszłości prostych programów w JavaScript.

Facebook
Instagram