Serdecznie zapraszamy do Centrum Edukacji na kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych 23 marca na godzinę 15:00. Tym razem spotkanie pod hasłem „Wiosenne Porządki, czyli wiosenne planszówki z papierem w tle”. Oprócz  tradycyjnych planszówek spróbujemy również sztuki origami.

Wśród gier: Cluedo, Tabu, 5 sekund, Totem, Robale, Kotobirynt, Telepatia, Dixit, Osadnicy z Catanu, Wikingowie i wiele innych.

Zapewniamy dobrą zabawę, śmiech i serdeczną atmosferę. Przygotujemy również drobne przekąski i wodę do picia. Pod fachową opieką miło spędzicie czas.

Rezerwacja Miejsca

Zajęcia bezpłatne.


Dane Uczestnika
imię i nazwisko

mc/rok urodzenia (wiek)

klasa lub grupa przedszkolna


Dane Zgłaszającego
imię i nazwisko zgłaszającego

kontakt - adres email

kontakt - numer telefonu

Uwagi (opcjonalne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Erudikon sp. z o. o. z siedziba w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dn. 24.05.2018r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000)

Po naciśnięciu „WYŚLIJ” potwierdzenie rejestracji zgłoszenia zostanie wysłane na wskazany adres email. W przypadku nie otrzymania wiadomości lub problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt telefoniczny.

Ze względu na przypadki losowe zastrzegamy sobie prawo odwołania imprezy bez podania przyczyny.


Facebook
Instagram