Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych 15 grudnia na godzinę 15:00. Jak zawsze wiele pozycji do wyboru. Wśród nich: Cluedo, Tabu, 5 sekund, Totem, Robale, Dixit, Osadnicy z Catanu, Wikingowie, Fasolki, Mali Powstańcy, Wsiąść do Pociągu, Scrable, Cash Flow.

Tym razem z okazji zbliżających się Świąt zapraszamy również na wspólne przygotowania świąteczne. Będziemy słuchać kolęd i bawić się w gwiazdkowej atmosferze. Chętni będą mogli z naszą pomocą przygotować dekoracje i ozdoby choinkowe.

Oczywiście nie zabraknie uśmiechu i wielu emocji. Przygotujemy drobne przekąski i wodę do picia. Pod fachową opieką miło spędzicie czas.

Rezerwacja Miejsca

Zajęcia bezpłatne.


Dane Uczestnika
imię i nazwisko

mc/rok urodzenia (wiek)

klasa lub grupa przedszkolna


Dane Zgłaszającego
imię i nazwisko zgłaszającego

kontakt - adres email

kontakt - numer telefonu

Uwagi (opcjonalne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Erudikon sp. z o. o. z siedziba w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dn. 29.09.1997r. o Ochronie Danych osobowych Dz.U. nr 133 poz.)

Po naciśnięciu „WYŚLIJ” potwierdzenie rejestracji zgłoszenia zostanie wysłane na wskazany adres email. W przypadku nie otrzymania wiadomości lub problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt telefoniczny.

Ze względu na przypadki losowe zastrzegamy sobie prawo odwołania imprezy bez podania przyczyny.Facebook
Instagram